LLG2W121MELZ25
LLG2W121MELZ25
Onderdeel nummer:
LLG2W121MELZ25
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.LLG2W121MELZ25.pdf2.LLG2W121MELZ25.pdf
Invoering
Kopen LLG2W121MELZ25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:LLG
Ripple Current:930mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-7241
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:23 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLG2W121MELZ25
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:120µF