LLG2W391MELA50
LLG2W391MELA50
Onderdeel nummer:
LLG2W391MELA50
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.LLG2W391MELA50.pdf2.LLG2W391MELA50.pdf
Invoering
Kopen LLG2W391MELA50 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:LLG
Ripple Current:2.1A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:25 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLG2W391MELA50
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:390µF