LLG2W821MELC50
LLG2W821MELC50
Onderdeel nummer:
LLG2W821MELC50
Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.LLG2W821MELC50.pdf2.LLG2W821MELC50.pdf
Invoering
Kopen LLG2W821MELC50 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:LLG
Ripple Current:3A
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLG2W821MELC50
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:820µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:820µF