LLS1V562MELA
LLS1V562MELA
Onderdeel nummer:
LLS1V562MELA
Beschrijving:
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Data papier:
1.LLS1V562MELA.pdf2.LLS1V562MELA.pdf
Invoering
Kopen LLS1V562MELA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:LLS
Ripple Current:2.75A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-13925
LLS1V562MELA-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:25 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLS1V562MELA
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:5600µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Capaciteit:5600µF