LM1086CSX-2.85/NOPB
Onderdeel nummer:
LM1086CSX-2.85/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.85V 1.5A DDPAK
Data papier:
LM1086CSX-2.85/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LM1086CSX-2.85/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.85V
Voltage - Input:Up to 27V
Voltage - Dropout (standaard):1.3V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:DDPAK/TO-263-3
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Andere namen:*LM1086CSX-2.85
*LM1086CSX-2.85/NOPB
LM1086CSX-2.85
LM1086CSX-2.85-ND
Temperatuur:0°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer:LM1086CSX-2.85/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 1.5A DDPAK/TO-263-3
Beschrijving:IC REG LDO 2.85V 1.5A DDPAK
Current - Output:1.5A
Current - Limit (Min):1.5A