LM2940IMP-15
Onderdeel nummer:
LM2940IMP-15
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 15V 1A SOT223
beschikbare kwaliteit:
13073 Pieces
Data papier:
LM2940IMP-15.pdf
Invoering
Kopen LM2940IMP-15 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:15V
Voltage - Input:16.75 V ~ 26 V
Voltage - Dropout (standaard):0.5V @ 1A
Leverancier Device Pakket:SOT-223-4
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-261-4, TO-261AA
Andere namen:LM2940IMP-15TR
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LM2940IMP-15
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 1A SOT-223-4
Beschrijving:IC REG LDO 15V 1A SOT223
Current - Output:1A