LM385MX-2.5
Onderdeel nummer:
LM385MX-2.5
Fabrikant:
Beschrijving:
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14560 Pieces
Data papier:
LM385MX-2.5.pdf
Invoering
Kopen LM385MX-2.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):2.5V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input:-
Tolerantie:±3%
temperatuurcoëfficiënt:150ppm/°C
Leverancier Device Pakket:8-SOIC
Serie:-
Reference Type:Shunt
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type:Fixed
Andere namen:296-36276-2
LM385MX-2.5TR
LM385MX-2.5TR-ND
LM385MX25
Temperatuur:0°C ~ 70°C (TA)
Geluid - 10Hz tot 10kHz:120µVrms
Ruis - 0,1Hz tot 10Hz:-
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LM385MX-2.5
Uitgebreide beschrijving:Shunt Voltage Reference IC ±3% 20mA 8-SOIC
Beschrijving:IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Current - Supply:-
Current - Output:20mA