Kopen LMK00304SQE/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator |
| Leverancier Device Pakket: | 32-WQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 3:5 |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| uitgang: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Andere namen: | 296-39037-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 25 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LMK00304SQE/NOPB |
| Invoer: | CML, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Frequentie - Max: | 3.1GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator IC 3.1GHz 32-WFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 3:5 3.1GHZ 32WQFN |
| Email: | [email protected] |