LN100F10KE
Onderdeel nummer:
LN100F10KE
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 10K OHM 1% 100W
Data papier:
LN100F10KE.pdf
Invoering
Kopen LN100F10KE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm)
Serie:270
Weerstand (Ohm):10k
Vermogen (Watt):100W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Andere namen:Q9289702B
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
montage Feature:Brackets (not included)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LN100F10KE
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 10K OHM 1% 100W