LP2982IM5-3.3/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2982IM5-3.3/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 50MA SOT23-5
Data papier:
LP2982IM5-3.3/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2982IM5-3.3/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.12V @ 50mA
Leverancier Device Pakket:SOT-23-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Andere namen:LP2982IM5-3.3/NOPBTR
LP2982IM533NOPB
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2982IM5-3.3/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 50mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 50MA SOT23-5
Current - Output:50mA
Current - Limit (Min):100mA