LP2985AIBPX-3.3/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2985AIBPX-3.3/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.15A 5USMD
Data papier:
LP2985AIBPX-3.3/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2985AIBPX-3.3/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.28V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:5-uSMD
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:5-VFBGA
Andere namen:*LP2985AIBPX-3.3
*LP2985AIBPX-3.3/NOPB
LP2985AIBPX-3.3
LP2985AIBPX-3.3-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2985AIBPX-3.3/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA 5-uSMD
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.15A 5USMD
Current - Output:150mA