LP2985IM5X-2.5/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2985IM5X-2.5/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5
Data papier:
LP2985IM5X-2.5/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2985IM5X-2.5/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.5V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.28V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:SOT-23-5
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Andere namen:*LP2985IM5X-2.5/NOPB
LP2985IM5X-2.5/NOPB-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2985IM5X-2.5/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5
Current - Output:150mA