LP2985IM5X-5.7/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2985IM5X-5.7/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 5.7V 0.15A SOT23-5
Data papier:
LP2985IM5X-5.7/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2985IM5X-5.7/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:5.7V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.28V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:SOT-23-5
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2985IM5X-5.7/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5.7V 150mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 5.7V 0.15A SOT23-5
Current - Output:150mA