LP2988AIM-3.8/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2988AIM-3.8/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.8V 0.2A 8SOIC
Data papier:
LP2988AIM-3.8/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2988AIM-3.8/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.8V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.18V @ 200mA
Leverancier Device Pakket:8-SOIC
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen:*LP2988AIM-3.8
*LP2988AIM-3.8/NOPB
LP2988AIM-3.8
LP2988AIM-3.8-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2988AIM-3.8/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.8V 200mA 8-SOIC
Beschrijving:IC REG LDO 3.8V 0.2A 8SOIC
Current - Output:200mA
Current - Limit (Min):250mA