LP2992AILD-1.8
Onderdeel nummer:
LP2992AILD-1.8
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.8V 0.25A 6WSON
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
15496 Pieces
Data papier:
LP2992AILD-1.8.pdf
Invoering
Kopen LP2992AILD-1.8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.8V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.45V @ 250mA
Leverancier Device Pakket:6-WSON (2.92x3.29)
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:6-WDFN Exposed Pad
Andere namen:LP2992AILD-1.8TR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2992AILD-1.8
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 250mA 6-WSON (2.92x3.29)
Beschrijving:IC REG LDO 1.8V 0.25A 6WSON
Current - Output:250mA