LP3855EMP-1.8/NOPB
Onderdeel nummer:
LP3855EMP-1.8/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.8V 1.5A SOT223-5
Data papier:
LP3855EMP-1.8/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP3855EMP-1.8/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.8V
Voltage - Input:2.5 V ~ 7 V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:SOT-223-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-261-5, TO-261AB
Andere namen:LP3855EMP-1.8/NOPBTR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3855EMP-1.8/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 1.5A SOT-223-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.8V 1.5A SOT223-5
Current - Output:1.5A