LP3882ES-1.5/NOPB
Onderdeel nummer:
LP3882ES-1.5/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.5V 1.5A DDPAK
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16963 Pieces
Data papier:
LP3882ES-1.5/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP3882ES-1.5/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.5V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.11V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:DDPAK/TO-263-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Andere namen:*LP3882ES-1.5/NOPB
LP3882ES-1.5/NOPB-ND
LP3882ES15NOPB
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3882ES-1.5/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.5V 1.5A DDPAK
Current - Output:1.5A