Kopen LP3882ESX-1.2/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.2V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 5.5V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.11V @ 1.5A |
| Leverancier Device Pakket: | DDPAK/TO-263-5 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP3882ESX-1.2/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 1.5A DDPAK/TO-263-5 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 1.2V 1.5A DDPAK |
| Current - Output: | 1.5A |