Kopen LP38842T-0.8/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.8V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 5.5V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.115V @ 1.5A |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220-5 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-5 |
| Andere namen: | *LP38842T-0.8/NOPB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP38842T-0.8/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 0.8V 1.5A TO-220-5 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 0.8V 1.5A TO220-5 |
| Current - Output: | 1.5A |