LP38858SX-1.2/NOPB
Onderdeel nummer:
LP38858SX-1.2/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.2V 1.5A TO263-5
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13130 Pieces
Data papier:
LP38858SX-1.2/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP38858SX-1.2/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.2V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.13V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:DDPAK/TO-263-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP38858SX-1.2/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.2V 1.5A TO263-5
Current - Output:1.5A