LP3990MFX-1.2/NOPB
Onderdeel nummer:
LP3990MFX-1.2/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.2V 0.15A SOT23-5
Data papier:
LP3990MFX-1.2/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP3990MFX-1.2/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.2V
Voltage - Input:2 V ~ 6 V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:SOT-23-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Andere namen:296-35207-2
LP3990MFX-1.2
LP3990MFX-1.2-ND
LP3990MFX-1.2/NOPB-ND
LP3990MFX12NOPB
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3990MFX-1.2/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 150mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.2V 0.15A SOT23-5
Current - Output:150mA