Kopen LP8345CDTX-1.8/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.7 V ~ 10 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | - |
| Leverancier Device Pakket: | TO-252-3 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | *LP8345CDTX-1.8/NOPB LP8345CDTX-1.8 LP8345CDTX-1.8-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP8345CDTX-1.8/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 500mA TO-252-3 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 1.8V 0.5A TO252-3 |
| Current - Output: | 500mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |