Kopen LP8860JQVFPRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 3V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 48V |
| Voltage - Output: | 48V |
| Type: | DC DC Controller |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 32-HLQFP (7x7) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 32-LQFP Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-45155-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP8860JQVFPRQ1 |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie: | 100kHz ~ 2.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 150mA 32-HLQFP (7x7) |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER 4CH 32HLQFP |
| Current - Output / Channel: | 150mA |
| toepassingen: | Automotive, Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |