LSRK.200TXID
Onderdeel nummer:
LSRK.200TXID
Beschrijving:
FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
beschikbare kwaliteit:
17678 Pieces
Data papier:
LSRK.200TXID.pdf
Invoering
Kopen LSRK.200TXID met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:300V
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serie:POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Reactietijd:Slow
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:LLSRK.200ID
LLSRK.200TXID
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LSRK.200TXID
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:Indicating
Beschrijving:FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
Huidige score:200mA