LSRK080.V
Onderdeel nummer:
LSRK080.V
Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
beschikbare kwaliteit:
13103 Pieces
Data papier:
LSRK080.V.pdf
Invoering
Kopen LSRK080.V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:300V
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm)
Serie:POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK
Reactietijd:Slow
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cylindrical, Blade Terminals
Andere namen:LLSRK080
LLSRK080.V
LLSRK80
LSRK080V
Fabrikant Standaard Levertijd:5 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LSRK080.V
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
Huidige score:80A