Kopen LT1074CT#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 35V |
| Voltage - Input (Min): | 8V |
| Voltage - Input (Max): | 45V |
| topologie: | Buck, Boost, Flyback |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220-5 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-5 Formed Leads |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Andere namen: | LT1074CTPBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1074CT#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck, Boost, Flyback Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 2.5V 1 Output 5.5A (Switch) TO-220-5 Formed Leads |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ TO220 |
| Current - Output: | 5.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |