Kopen LT1242MJ8 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 25 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 16V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Buck |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Output Isolatie: | Isolated |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1242MJ8 |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 500kHz |
| Foutbescherming: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Buck Topology Up to 500kHz |
| Arbeidscyclus: | 96% |
| Beschrijving: | IC PWM CTLR CURR MODE CERDIP |
| Beheersfuncties: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |