Kopen LT1816IDD#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 11 V, ±1.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 200µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| slew Rate: | 1500 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1816IDD#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 220MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC OPAMP VFB 220MHZ 8DFN |
| Current - Supply: | 6.5mA |
| Current - Output / Channel: | 80mA |
| Current - Input Bias: | 2µA |
| Amplifier Type: | Voltage Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 350MHz |
| Email: | [email protected] |