Kopen LT3055EMSE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.6 V ~ 40 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2 V ~ 45 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.35V @ 500mA |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3055EMSE#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.6 V ~ 40 V 500mA 16-MSOP-EP |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 0.5A 16MSOP |
| Current - Output: | 500mA |
| Current - Limit (Min): | 520mA |
| Email: | [email protected] |