Kopen LT3092IDD#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Input: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| sensing Method: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3092IDD#TRPBF |
| Functie: | Current Source |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Source Regulator 200mA 8-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC PROG CURRENT SOURCE 8DFN |
| Current - Output: | 200mA |
| Nauwkeurigheid: | ±1% |
| Email: | [email protected] |