Kopen LT3092IST#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Input: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223-3 |
| Serie: | - |
| sensing Method: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | LT3092ISTPBF Q4487367 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3092IST#PBF |
| Functie: | Current Source |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Source Regulator 200mA SOT-223-3 |
| Beschrijving: | IC PROG CUR SOURCE SOT223 |
| Current - Output: | 200mA |
| Nauwkeurigheid: | ±1% |
| Email: | [email protected] |