Kopen LT3467IS6#TRMPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.255V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 40V |
| Voltage - Input (Min): | 2.4V |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| topologie: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LT3467IS6#TRMPBFDKR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3467IS6#TRMPBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1.3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.255V 1 Output 1.1A SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFG ADJ 1.1A SOT23 |
| Current - Output: | 1.1A |
| Email: | [email protected] |