Kopen LT3468ES5#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 16 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3468ES5#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Photoflash Capacitor Charger PMIC TSOT-23-5 |
| Beschrijving: | IC PHOTOFLASH CAP CHRGR TSOT23-5 |
| Current - Supply: | 5mA |
| toepassingen: | Photoflash Capacitor Charger |
| Email: | [email protected] |