Kopen LT3641IFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.6V, 1.265V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 39.48V |
| Voltage - Input (Min): | 2.5V |
| Voltage - Input (Max): | 42V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Both |
| Leverancier Device Pakket: | 28-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3641IFE#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 500kHz ~ 2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V, 1.265V 2 Output 1.3A, 1.1A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ DL SYNC 28TSSOP |
| Current - Output: | 1.3A, 1.1A |
| Email: | [email protected] |