LT6200CS8-10#PBF
LT6200CS8-10#PBF
Onderdeel nummer:
LT6200CS8-10#PBF
Fabrikant:
L
Beschrijving:
IC OPAMP BUFFER 1.6GHZ RRO 8SO
Data papier:
LT6200CS8-10#PBF.pdf
Invoering
Kopen LT6200CS8-10#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply, Single / Dual (±):2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V
Voltage - Input Offset:2.5mV
Leverancier Device Pakket:8-SO
slew Rate:450 V/µs
Serie:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type:Rail-to-Rail
Temperatuur:0°C ~ 70°C
Aantal circuits:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:4 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LT6200CS8-10#PBF
Gain Bandwidth Product:1.6GHz
Uitgebreide beschrijving:Buffer Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SO
Beschrijving:IC OPAMP BUFFER 1.6GHZ RRO 8SO
Current - Supply:20mA
Current - Output / Channel:90mA