Kopen LT6210CS6#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 12 V, ±1.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 1mV |
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-6 |
| slew Rate: | 700 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6210CS6#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC OPAMP CFA 200MHZ RRO TSOT23-6 |
| Current - Supply: | 6mA |
| Current - Output / Channel: | 75mA |
| Current - Input Bias: | 13.5µA |
| Amplifier Type: | Current Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |