Kopen LT6237CMS8#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 12.6 V, ±1.5 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 50µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| slew Rate: | 70 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6237CMS8#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 215MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 215MHZ RRO 8MSOP |
| Current - Supply: | 3.3mA |
| Current - Output / Channel: | 30mA |
| Current - Input Bias: | 5µA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 90MHz |
| Email: | [email protected] |