Kopen LT8310EFE#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 6 V ~ 100 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT8310EFE#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supply Controller Forward Converter Controller 20-TSSOP-EP |
| Beschrijving: | IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP |
| Current - Supply: | 3.8mA |
| toepassingen: | Forward Converter Controller |
| Email: | [email protected] |