Kopen LT8315IFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | - |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 560V |
| topologie: | Flyback |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive, Isolation Capable |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT8315IFE#PBF |
| Functie: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 220Hz ~ 140kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Flyback Switching Regulator IC Positive, Isolation Capable Fixed 1 Output 800mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR FLYBACK 20TSSOP |
| Current - Output: | 800mA |
| Email: | [email protected] |