Kopen LTC1064-7CSW#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | ±2.37 V ~ 8 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Aantal Filters: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1064-7CSW#TRPBF |
| Frequentie - Cutoff of Center: | 100kHz |
| filter Type: | Linear Phase, Low Pass Switched Capacitor |
| filter Order: | 8th |
| Beschrijving: | IC FILTR 8TH ORDR LOWPASS 16SOIC |
| Email: | [email protected] |