Kopen LTC1163CS8#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Frequency: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1163CS8#TRPBF |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | High-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC |
| Gedreven configuratie: | High-Side |
| Beschrijving: | IC MOSFET DVR HI-SIDE TRPL 8SOIC |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | - |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |