Kopen LTC1265CS-5#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 4V |
| Voltage - Input (Max): | 13V |
| topologie: | Buck, Buck-Boost, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 14-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1265CS-5#PBF |
| Functie: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 700kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck, Buck-Boost, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 5V 1 Output 1.2A (Switch) 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFIG INV 5V 14SOIC |
| Current - Output: | 1.2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |