Kopen LTC1343IGW#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 44-SSOP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 400mV |
| Protocol: | Multiprotocol |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 44-BSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | LTC1343IGWPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 4/4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1343IGW#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | 4/4 Transceiver Full Multiprotocol 44-SSOP |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC TXRX SOFTWARE-SELECTBL 44SSOP |
| Datasnelheid: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |