Kopen LTC1864CMS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 5V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| Sampling Rate (Per Second): | 250k |
| Reference Type: | External |
| Verhouding - S / H: ADC: | 1:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Andere namen: | LTC1864CMS8PBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal ingangen: | 1 |
| Aantal bits: | 16 |
| Aantal A / D omzetters: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1864CMS8#PBF |
| Input Type: | Single Ended |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC A/D CONV 1CH 16BIT 8-MSOP |
| data Interface: | SPI |
| Configuratie: | S/H-ADC |
| architectuur: | SAR |
| Email: | [email protected] |