Kopen LTC1871IMS#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 2.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| topologie: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Andere namen: | LTC1871IMSPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1871IMS#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 50kHz ~ 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive or Negative Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 10-MSOP |
| Duur Cyclus (Max): | 92% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP |
| Beheersfuncties: | Enable, Frequency Control |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |