Kopen LTC2846CG#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.3V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 36-SSOP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 15mV |
| Protocol: | Multiprotocol |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 36-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Andere namen: | LTC2846CGPBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 3/3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC2846CG#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | 3/3 Transceiver Full Multiprotocol 36-SSOP |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC TXRX 3.3V MULTIPROTCOL 36SSOP |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |