Kopen LTC3832EGN#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 3 V ~ 8 V |
|---|---|
| topologie: | Buck, Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SSOP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Andere namen: | LTC3832EGNPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3832EGN#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 300kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck, Boost Regulator Positive or Negative Output Step-Up, Step-Down DC-DC Controller IC 16-SSOP |
| Duur Cyclus (Max): | 95% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK/BOOST 16SSOP |
| Beheersfuncties: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |