Kopen LTC3838EUHF#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 38 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 38-QFN (5x7) |
| Serie: | PolyPhase® |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 2 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3838EUHF#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 38-QFN (5x7) |
| Duur Cyclus (Max): | - |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 38QFN |
| Beheersfuncties: | Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |