Kopen LTC3864IDE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 3.5 V ~ 60 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 12-DFN (4x3) |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LTC3864IDEPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3864IDE#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 50kHz ~ 850kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 12-DFN (4x3) |
| Duur Cyclus (Max): | 100% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 12DFN |
| Beheersfuncties: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |