Kopen LTC4307CMS8#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Accelerator |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Signal Conditioning: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| uitgang: | 2-Wire Bus |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanalen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4307CMS8#TRPBF |
| Invoer: | 2-Wire Bus |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, Accelerator 2 Channel 400kHz 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP |
| Vertragingstijd: | - |
| Data Rate (Max): | 400kHz |
| Current - Supply: | 8mA |
| Capaciteit - Input: | 10pF |
| toepassingen: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |